Regulamin

Kwiaciarnia Olkusza. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic.

 

 

Regulamin konkursu WYGRAJ najmodniejszy bukiet ślubny z broszek i biżuterii w 2017 roku.

 

 

1. Organizatorem konkursu jest Firma Handlowo Usługowa BIZMAT, zwana dalej DEKORACJE ŚLUBNE „BUKIECIK”

2. Do konkursu przystępują Pary Młode, które podpisały z DEKORACJAMI ŚLUBNYMI BUKIECIK umowę na kompleksową dekorację ślubno-weselną (min sala, bukiet ślubny, dekoracja samochodu, żywe kwiaty na salę, podziękowanie dla rodziców w formie bukietów, koszy kwiatowych lub koszy delikatesowych).

3. Udział w konkursie mogą wziąć Pary Młode, które podpisały umowę od 01-I-2017r. do 30-IV-2017r. zgodnie z pkt. 2 regulaminu.

4. Termin zakończenia konkursu stanowi dzień 30-IV-2017r.

5. Losowanie konkursu odbędzie się 02-V-2017r. w siedzibie firmy.

6. Wynik konkursu będzie dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce NAGRODY oraz na naszym profilu na facebooku Dekoracje Ślubne „Bukiecik” dnia 03-V-2017r.

7. Spośród osób uczestniczących w konkursie zostanie wylosowana jedna Para Młoda.

8. Zwycięska Para Młoda otrzyma bezpłatnie bukiet ślubny z broszek i biżuterii wykonany na zamówienie z uwzględnieniem wszystkich upodobań Młodej Pary (zgodnie z podanym terminem na umowie dekoracji). Para która zostanie wylosowana przez nas w drugiej kolejności otrzyma korsarz na rękę, para wylosowana w trzeciej kolejności wpinkę do włosów również wykonaną na specjalne zamówienie zgodnie z upodobaniami i odpowiednią kolorystyką wybraną przez Młodą Parę.

9. Bukiet o wartości 500 zostanie wykonany przez DEKORACJE ŚLUBNE „BUKIECIK”  w oparciu o gotowe wzory bukietów dostępne w siedzibie naszej firmy. DEKORACJE ŚLUBNE „BUKIECIK” zastrzegają sobie iż same przygotują materiał potrzebny do wykonania w/w bukietu i nie przewyższy on wartości produktów które zostaną użyte w kwocie 500 zł. Materiał potrzebny do wykonania bukietu zostanie zgromadzony przez DEKORACJE ŚLUBNE „BUKIECIK”.  Bukiet zostanie przygotowany zgodnie z przyjętą praktyką wykonywania bukietu z broszek i biżuterii przez naszą firmę.

10. W przypadku rezygnacji po wygranym konkursie przez Parę Młodą z dekoracji np. dekoracji sali nagrodę uważa się za nieważną i zostaję rozstrzygnięty ponownie konkurs spośród osób, które nie odbyły jeszcze uroczystości weselnej.

11. Wygrana Para Młoda wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych na stronie internetowej firmy oraz portalach społecznościowych dla celów promocyjnych i reklamowych.

12. Udział w konkursie mogą wziąć Pary Młode, które zapoznały i podpisały regulamin konkursu.

13. Podpisanie regulaminu oznacza przyjęcie warunków konkursu.

14. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr. 4 poz 27 z pożn. zm.)

15. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w regulaminie konkursu dla potrzeb reklamowych, marketingowych Firmy Handlowo Usługowej BIZMAT zwaną Dekoracje Ślubne”Bukiecik” (zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Kwiaciarnia internetowa z Olkusza. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz., Dekoracje Ślubne Olkusz