Szczegóły konkursu

Kwiaciarnia Olkusza. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic.

 

 

WYGRAJ najmodniejszy bukiet ślubny z broszek i biżuterii!!!

Bukiet zaprojektowany specjalnie dla Panny Młodej zgodnie z jej upodobaniami, gustem i kolorystyką przewodnią ceremonii ślubnej.

 

W zw1-konkursiązku z dużym zainteresowaniem naszymi bukietami ślubnymi wykonanymi z broszek i biżuterii ogłaszamy konkurs!

Para która podpisze umowę na 2017 rok na wykonanie dekoracji ślubno-weselnej (dekoracja musi zawierać dekorację sali weselnej) weźmie udział w losowaniu przepięknego bukietu wykonanego na specjalne zamówienie wg upodobań Młodej Pary i w odpowiednio dobranej kolorystyce do całej ceremonii ślubnej.

Pary które są chętne wziąć udział w konkursie muszą podpisać z firmą Dekoracje ślubne „Bukiecik” z siedzibą w Olkuszu na ul. K. K. Wielkiego 24 umowę na wykonanie dekoracji ślubno-weselnej do końca kwietnia 2017r.

Bukiet zostanie rozlosowany w pierwszym tygodniu  maja a wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej wp3.azula.pl oraz na naszym profilu na facebooku Dekoracje Ślubne „Bukiecik”.

Przewidziane są również nagrody na zajęcie II i III miejsca tj, korsarz na rękę wykonany specjalnie do sukni wieczorowej na drugi dzień przyjęcia weselnego oraz wpinka do włosów za zajęcie III miejsca w naszym konkursie.
Chętne pary zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej GALERII ZDJĘĆ

z ciekawymi i nieszablonowymi dekoracjami ślubno-weselnymi oraz naszego profilu na facebooku Dekoracje Ślubne „Bukiecik”

Kwiaciarnia internetowa z Olkusza. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz., Dekoracje Ślubne Olkusz