Historia kwiaciarni

Kwiaciarnia Olkusza. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic.

Historia kwiaciarni Bukiecik

 

Swoją przygodę z kwiaciarnią rozpoczęliśmy w 2006 r, początkowo był to tylko mały sklep stacjonarny, szybko jednak zrozumieliśmy że to właśnie dekoracje to jest to co chcemy robić. Już na początku naszej działalności pojawili się pierwsi klienci którzy nam zaufali i powierzyli nam swój ślub i przyjęcie weselne w nasze ręce.

Okazało się że wszystkim podobała się nasza praca, po roku dołączyli do nas kolejni zadowoleni klienci i rok 2007 był naszym rokiem. Wykonałyśmy bardzo dużo dekoracji ślubnych i podpisałyśmy umowy na kolejne lata. Dziś wiemy że podjęta w 2006 roku decyzja aby stworzyć swoją firmę była słuszna tworzymy bajeczne dekoracje ślubne i okolicznościowe, wracają do nas klienci a to dla nas największa satysfakcja.

Aby dotrzeć do szerszego grona pasjonatów naszych prac stworzyliśmy nowa szatę graficzna naszej strony internetowej na której nasi klienci mogą kupić bukiet okolicznościowy, ślubny czy zamówić usługi świadczone przez nas. Po siedmiu latach naszej pracy wiemy już o kwiatach prawie wszytko, nie boimy się nowych wyzwań bowiem nasze bogate doświadczenie pozwala nam zaryzykować i stworzyć taka kompozycję czy taką dekorację o której marzą nasi odbiorcy.

Odwiedź nasza stronę , przeglądnij czym się zajmujemy a sam spostrzeżesz że kochamy naszą pracę i tworzymy wszystko z ogromna pasją.

Kwiaciarnia internetowa z Olkusza. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz., Dekoracje Ślubne Olkusz