Kim jesteśmy

Kwiaciarnia Olkusza. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic.

 

Kim jesteśmy

 

Kwiaty i dekoracje to nasza największa pasja, od zawsze marzyliśmy aby stworzyć firmę w której będzie chciało się pracować i tworzyć. Udało nam się to , pracujemy z wspaniałymi ludźmi , mamy swoje grono zaufanych klientów do których wciąż dołączają nowi, co jest dla nas największa radością.

 

Zajmujemy się dekoracjami ślubnymi i ta dziedzina jest nam szczególnie bliska , ślub to jest takie wydarzenie w życiu każdego człowieka które zostaje w pamięci na zawsze my pragniemy zrobić wszytko aby dekoracje i oprawa florystyczna była wyjątkowa i niezapomniana.

 

Wykonujemy również bukiety ślubne, okolicznościowe, wystrój samochodu, wypożyczamy pokrowce na krzesła i obrusy na stoły. Nasza oferta jest bardzo bogata zajmujemy się również wystrojem wnętrz , sprawimy bowiem że dom, siedziba firmy czy twoja przestrzeń do pracy będzie wyjątkowo ozdobiona w zależności od pory roku i zbliżających się świąt.

 

Świadczymy również takie usługi jak: opieka nad grobami czy wynajem Mikołaja. Z nami żadna uroczystość firmowa czy rodzinna będzie wyjątkowa , przygotujemy wszystko tak aby zachwycić przybyłych gości.

 

Nasza praca jest naszą pasją , sprawia nam ogromną frajdę i radość dlatego tak chętnie wychodzimy na przeciw nowym wyzwaniom i chcemy sprostać wymaganiom najwybredniejszych klientów. Największym podziękowaniem dla nas jest stały klient który do nas wraca i poleca nas swoim przyjaciołom i bliskim.

 

Jesteśmy młodą firmą, elastyczną dlatego potrafimy się dostosować do każdej sytuacji i sprostać oczekiwaniom różnych klientów młodych czy starszych bowiem dla nas klient jest najważniejszy. Sprawdź nas na naszej stronie internetowej możesz zamówić bukiet , kompozycję czy inną usługę a my zrobimy wszystko żeby cię uszczęśliwić bowiem sztuką jest dawać nie brać.

 

 

Kwiaciarnia internetowa z Olkusza. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz., Dekoracje Ślubne Olkusz