Dekoracje weselne

Kwiaciarnia Olkusza. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic.

 

 

Dekoracje weselne to nasza pasja , każda sala , to wyzwanie i ogromna satysfakcja stworzyć wyjątkową dekorację często w miejscach  które bardzo takiej oprawy potrzebują. Dekoracje wykonujemy w bogatej gamie kolorystycznej , głównym naszym celem jest bogata dekoracja sufitu oraz stołów weselnych.

 

Przepiękne bukiety kwiatów, tiul na suficie oraz dekoracja miejsca gdzie siedzi Para młoda sprawi że cała uroczystość weselna będzie bajkowa, niezapomniana, wyjątkowa. Tak jak przy dekoracji kościoła tak i dekoracja sali weselnej to indywidualna sprawa każdego klienta, my sprawimy aby ten dzień na długo utkwił w pamięci zarówno młodej pary jak i gości weselnych.

 

Każda aranżacja dopasowywana jest do potrzeb naszych klientów i  ich wizji , mamy również swoje stałe punkty dekoracji które polecamy, ale to para Młoda podejmuje ostateczna decyzje jak ich ślub i przyjęcie ma wyglądać. Przekonaj się sam umów się na spotkanie a my zajmiemy się resztą.

 

Zapraszamy do naszej GALERII

 

 Polecamy nasze unikalne bukiety ślubne z broszek i biżuterii

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

bukiet-broszek-berlo-kremowo-rozowe3

kremowo-koralowy-bukiet-broszek3

bukiet-broszek-kremowo-zloty5

bukiet-broszek4

bukiet-broszek-turkusowo-srebrny4

bukiet-broszek-kremowo-zielony

bukiet ślubny z róży i hortensji

Skontaktuj się z nami właśnie teraz:

Dane kontaktowe:

wp3.azula.pl
Infolinia:
Tel. komórkowy: 507 13 33 16    512 24 41 40
Tel. stacjonarny: 12 44 31 507    32 723 22 35
GG: 48864223
Czynne: 8.00-18.00 (codziennie)
E-mail: biuro@wp3.azula.pl

Kwiaciarnia internetowa z Olkusza. Dekoracje ślubne Olkusz kwiaciarnia zamów bukiet kwiaty prezent. Kwiaciarnia wysyłkowa Olkusz. Dostawa kwiatów na terenie miasta Olkusz i okolic. Kwiaciarnia internetowa Olkusz, kwiaty Olkusz., Dekoracje Ślubne Olkusz